Ilustrační obrázek

15 Yıldır sizlerle.

2008 den bu yana yenilikçi ürünlerin üretim, ithalat, satış ve pazarlamasında yer alan EUROTERM, 2013 yılından bu yana ise aluminyum radyatör üretiminde TÜRKİYE'deki lider markalardan birisi haline gelmiştir..

Ana üretim ve satış programımız  ALUMİNYUM RADYATÖR ve HAVLUPAN olmasına karşın, tüm tesisat bağlantı malzemeleri, yenilikçi tesisat ürünleri ve tesisat kimyasallarının üretim yada distribitörlüğünü yapmaktadır.Euroterm ısıtma ile alakalı ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin temini yanısıra, İSTANBUL-KADIKÖY de yer alan showroomunda tesisata ilişkin tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacak ekibi ile sizleri misafir etmekten ayrıca memnuniyet duyacaktır.

Research and development

Araştırma ve Geliştirme

Şirketin 15 yıl, kurucularının 25 yıllık sektörel deneyimi ile tesisat teknolojileri konusunda en yenilikçi ürünleri, büyük bir tecrübe ile sizlere sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Kalite, dayanıklık ve yüksek verim ilkeleri ile tasarlanan ürünler, yıllarca hizmet etmek ve minimum servis ihtiyacı için tasarlanmıştır

Ürün programımızda yer alan diğer markalarda aynı şekilde ısıtma ve tesisat dünyasında en bilinen ve adı kalite ile anılan üreticilerden seçilmiştir
Ecology and environmental protection

Çevreci ve ekolojik yaklaşım 

Üretimde kullanılan aluminyum günümüzde geri dönüşümde kullanımı en yaygın metallerden birisidir. Üretim sürecinde ayrılan aluminyum malzemeler ana üreticilere geri döner, tekrar üretim döngüsüne alınırlar.

Kullanılan ambalaj malzemelerinin geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş olmasına öncelik tanıyan EUROTERM olarak, üretimde çevreye zarar verecek hiçbir kimyasal atık yada zararlı gaz kullanmayız ve çevreye bırakmayız.

Yaşadığımız çevreyi çocuklarımızdan ödünç aldığımızın bilinci ile hareket etmet, temel üretim yaklaşımlarımızdan birisidir.    

Temsilciliklerimiz